Arbeidslister søndag 29. mai De blanke feltene er der vi mangler folk! Meld gjerne fra om at du kan ta flere vakter! |
Terje Tollisen 48215248 Liste version 4 |
||||||
Kafeteria 1 - nede ved elven | Denne vaktlisten for søndag ligger her: | http://ksd.tollisen.no/vaktliste_sondag.html | |||||
10:00 - 11:30 | Malin Drotninghaug | Arbeidsliste forbredende aktiviteter: | http://ksd.tollisen.no/vaktliste_forbredende.html | ||||
11:30 – 14:00 | Malin Drotninghaug | Tore Vestheim | Hans Olav Flatemo | Gry Skjellevik | Mariann Staxrud Utstumo | Lise Solbakken | |
14:00 – 16:30 | Malin Drotninghaug | Dag Røstad | Valborg Lislebø | Marit Randsborg | Berit Nordby | ||
Kafeteria 2 - Toppen av bakken | |||||||
10:00 - 11:30 | Irene Amundsen | ||||||
11:30 – 14:00 | Irene Amundsen | Jan-Erik Graarud | Cordula Norheim | Nina Korme | Runar Lillevik | ||
14:00 – 16:30 | Cordula Norheim | Florence Froidevaux | Jonas Haugsvold | Svein Ole Aglen | Nina Korme | ||
Kakelotteri | |||||||
11:30 – 14:00 | Eva M. Forsberg | Evan Bratsvedal | |||||
14:00 – 16:30 | Nina Røstad | Irene Amundsen | |||||
Katta i sekken | |||||||
10:00 – 11:30 | Gunnar Isachsen | ||||||
11:30 – 14:00 | Florence Froidevaux | Lars Borg | Rolf Brumoen | Annelene Holden Hoff | Ragnhild Undseth | ||
14:00 – 16:30 | Runar Lillevik | Bjørn Barmen | Eva Eggereide | Marit Segerstråle | |||
Karusell (stolpe) | |||||||
11:30 – 14:00 | Vetle Amundsen Vikenes | Johannes Ilmari Asphjell Hakala | Troppen | Troppen | |||
14:00 – 16:30 | Vetle Amundsen Vikenes | Johannes Ilmari Asphjell Hakala | Troppen | Troppen | |||
Karusell (boks) | |||||||
11:30 – 14:00 | Jon Arne Halvorsen | Mikkel Brekke | Simen Ingebrigtsen | Martin Dons | |||
14:00 – 16:30 | Eirik Oulie Rosbach | Terje Tollisen | Ida Tindeskog | Raymond Aas | |||
Pariserhjul | |||||||
11:30 – 14:00 | Eirik Oulie Rosbach | Erlend Wegger | Silje Udenæs | Åsmund Vikenes | |||
14:00 – 16:30 | Jon Arne Halvorsen | Simen Ingebrigtsen | Anders Emil Olsen | Daniel Fjærtoft | |||
Bruskasseklatring | |||||||
11:30 – 14:00 | Rune K. Drotninghaug | Bjørn Erik Dørstad | Anders Emil Olsen | ||||
14:00 – 16:30 | Mikkel Brekke | Erlend Wegger | |||||
Flyvende speider | |||||||
11:30 – 14:00 | Geir Andreas Neset | Jon Bergundhaugen | Helga Bergholtz | Daniel Fjærtoft | |||
14:00 – 16:30 | Rune K. Drotninghaug | Tormod Lønaas | Åsmund Vikenes | ||||
Kano | |||||||
11:30 – 14:00 | Kristen | Thor Øivind Ødegaard | Tormod Lønaas | Torgeir Vikenes | Sindre Vikenes | ||
Terje Tollisen | |||||||
14:00 – 16:30 | Kristen | Silje Udenæs | Erik Andreassen | Tore Skjelekvåle | |||
Infotelt | |||||||
11:30 – 14:00 | Steinar Nyløkken | ||||||
14:00 – 16:30 | Steinar Nyløkken | ||||||
Minileir | |||||||
11:30 – 14:00 | Hans K. Aspenberg | Flokken | Flokken | Rydding | |||
14:00 – 16:30 | Hans K. Aspenberg | Flokken | Flokken | Alle som kan!! Alexander Norum Meløysund, Anders Myhr Nielsen, Bjørn Barmen, Cordula Norheim, Dag Røstad, Eirik Oulie Rosbach, Elias Drotninghaug, Erik Andreassen, Erik Pan, Erlend Wegger, Florence Froidevaux, Geir Andreas Neset, Gunnar Isachsen, Hans K. Aspenberg, Hans Olav Flatemo (far), Irene Amundsen, Jomar Asphjell, Jon Arne Halvorsen, Jonas Haugsvold, Malin Drotninghaug, Mikkel Brekke, Runar Lillevik, Rune K. Drotninghaug, Simen Ingebrigtsen, Steinar Nyløkken, Svein Ole Aglen, Tone Marie Beisland, Valborg Lislebø, Vetle Amundsen Vikenes, Øyvind Eriksen, Åsmund Vikenes |
|||
Minitivoli | |||||||
11:30 – 14:00 | Sandefjord | Sandefjord | |||||
14:00 – 16:30 | Sandefjord | Sandefjord | |||||
Kanohuske | |||||||
11:30 – 14:00 | Sandefjord | Sandefjord | Sandefjord | ||||
14:00 – 16:30 | Sandefjord | Sandefjord | Sandefjord | ||||
Service og innbytter. STANDBY i tilfelle Kano | |||||||
11:30 – 14:00 | Anders Myhr Nielsen | ||||||
14:00 – 16:30 | Anders Myhr Nielsen | ||||||
Tellekorps | |||||||
Malin Drotninghaug | Ida Drotninghaug | ||||||